Правила участі

Отримай премію APPS MUSIC x SZIGET Awards!

Якщо початок твоєї музичної кар’єри припав на минулий рік, у тебе є шанс стати найперспективнішим молодим інді-артистом – перемогти в номінації “Young” і отримати 20 000 гривень на нові релізи і творчий розвиток.

Якщо тобі вже добре знайома сцена і ти готовий представити свою повноцінну програму на престижному міжнародному фестивалі, ти маєш всі шанси перемогти в номінації “Europe”. Як переможець ти виступиш на Sziget Festival 2018, отримаєш 15 000 гривень і привернеш увагу до своєї музики в Україні та Європі!

Для того, щоб взяти участь, необхідно зробити всього 3 кроки!

1
Натисни “Взяти участь” і розмісти на сторінці свого гурту в Facebook посилання на сайт премії з текстом у довільній формі про намір взяти участь. Збери не менше 50 репостів у свою підтримку.
2

До 10:00 8 квітня оформи заявку на сайті премії, яка містить:

Номінація “Europe”

- Публікацію в Facebook з 50 репостами;

- Одну найкращу пісню на Soundcloud українською або англійською;

- Якісне лайв-відео і/або кліп на YouTube, в якому добре видно і чути виступ твого гурту в актуальному складі.
Заявки з відео поганої якості, яке не дає повного уявлення про те, як саме гурт виглядає лайв, до розгляду не приймаються.

- Горизонтальне фото гурту.

Номінація “Young”

- Публікацію в Facebook з 50 репостами, або скріншот публікації в Instagram з 50 лайками;

- Cвою першу пісню, або сингл з дебютного альбому або перший альбом, які вийшли в період з 19 березня 2017 року по 19 березня 2018 року, українською або англійською;

- Cвій перший кліп на YouTube, які вийшов в період з 19 березня 2017 року по 19 березня 2018 року, незалежно від формату кліпу, на пісню українською або англійською;

- Горизонтальне фото гурту.

i

Не забудь поставити відмітку напроти номінації “Europe” і/або “Young”, на яку ти подаєшся! Ти можеш обрати обидві номінації.
3
12 квітня знайди свій гурт на сторінці «Учасники» серед 50 найкращих в лонг-лісті номінації “Europe” і запроси своїх фанів віддати голос саме за тебе (голосування триватиме до 3 травня).

Якщо ти подав заявку на премію в номінації “Young” і вона відповідає умовам, твій гурт буде опубліковано на сторінці “Учасники” серед усіх заявок номінації. Рішення щодо присудження премії прийматиме журі.

За результатами голосування буде сформовано шорт-ліст премії в номінації “Europe”. До нього увійдуть 2 гурти, які зберуть найбільше голосів фанів у відкритому голосуванні на сайті і 3 гурти, обрані журі з відомих українських продюсерів, промоутерів і музичних експертів.

26 травня у Києві відбудеться фінал з лайв-виступами 5 обраних гуртів, остаточним голосуванням журі і церемонією нагородження.

Гурт-переможець представить Україну на сцені Europe Stage одного з найбільших фестивалів Європи – Sziget Festival – як учасник міжнародної програми Youropen Talent Festival! Фестиваль Sziget відбудеться 8-15 серпня 2018 року на Острові Свободи в Будапешті.

Переможця в номінації “Young” за рішенням журі буде оголошено на церемонії нагородження премії 26 травня.

За новинами конкурсу слідкуй на офіційних сторінках і в Facebook.